Çağrı Merkezi : 0850 212 15 12 / 0232 332 0232

Ücretiz DenemeHesabı...

 • Deneme hesabında hiç bir kısıtlama bulunmamaktadır. Tüm özellikleri kullanabileceksiniz ve lisanslı müşterile ile aynı yetkilere sahip olacaksınız.
 • Form bilgilerini eksiksiz olarak doldurmalısınız. Aksi takdirde sistem tarafından ücretsiz hesabınız silinir. Dolayızyla ücretsiz hesaptaki verilerinizi kaybedebilirsiniz.
 • "Formu Kaydet" butonuna bastıktan sonra sistem otomatik olarak açılacaktır. Daha sonra sisteme tekrar girebilmek için mobil telefonunuza ücretsiz hesap giriş bilgileri sms ile gönderilecektir.

MüşteriYorumları...

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi / İzmir
  k12HEM otomasyon sayesinde Usta Öğreticilerin bordroalarını bir kaç dakika içince tamamlayabiliyorum. Kurs planına göre pauntajları hesaplayıp bordroları oluşturuyor. 1 günlük işi 1 kaç dk içinde tamamlayabiliyorum.

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi / İstanbul
  k12HEM otomasyon sayesinde kadrolu öğretmenlerin kurs planlarına göre aylık puantajlarını bir kaç dk içinde oluşturuyorum. KBS sistemine excel dosyası ile kolayca yüklüyorum

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Kırklareli Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
  k12HEM otomasyon kursiyer on kayıt başvurularını ve usta öğreticilerin ön kayıt başvurularını milli eğitim bakanlığı sistesinde kolayca alabiliyorum. Kurs başlama ve bitiş tarihlerini SMS ile gönderebiliyorum. Hangi kurslara istek olduğunu istatistiki olarak alabiliyorum.